اینستاگرام این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا در صورت تمایل بخش نظرات یا کامنت پست خاصی را غیر فعال کنید یا برای کامنت پست های خود فیلتر کلمات بگذارید. در این مقاله قصد داریم به آموزش بستن کامنت اینستاگرام و فیلتر کامنت ها در اینستا بپردازیم. با ssc همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با بستن کامنت اینستاگرام و فیلتر کامنت های اینستاگرام

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تمایل به ارسال پستی در اینستاگرام داشته باشید و در عین حال دوست نداشته باشید که سایر کاربران قادر به ثبت کامنت در زیر آن پست باشند. خوشبختانه با قابلیت غیر فعال کردن یا بستن کامنت ها در اینستاگرام می‌توانید این کار را انجام دهید. علاوه بر این، اینستاگرام حتی امکان تعیین فیلتر برای کلمات خاص مورد نظرتان در کامنت ها را هم فراهم کرده است.

سایر مقالات ما

در ادامه این مقاله قصد داریم به آموزش نحوه بستن کامنت اینستاگرام و همچنین نحوه فیلتر کردن کلمات خاص از کامنت های اینستاگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

 

نحوه بستن کامنت اینستاگرام (Turn Off Commenting)

این روش بسیار ساده بوده و قابلیت جدید اینستاگرام به شمار میاید.

اگر تمایل دارید که قابلیت ثبت کامنت را برای یک پست خاص ببندید یا غیر فعال کنید، کافیست که مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید:

  • وارد پست مدنظرتون بشید
  • روی سه نقطه آن پست کلیک کنید
  • از منویباز شده روی گزینه خاموش کردن کامنت ها و یا اگر گوشی شما انگلیسی هست بر روی turn off commenting کلیک کنید
  • تبریک میگوییم به سادگی کامنت های پست شما بسته شد و هیچ کس قادر به گذاشتن کامنت نخواهد بود

بستن کامنت در اینستاگرام

پایان مقاله